Praktyki studenckie dla (przyszłych) programistów SAP

21
10/2021
Miejsce pracy: 
Wrocław

Chcesz zacząć zawodową przygodę z najpopularniejszym na świecie systemem wspomagającym zarządzanie? Myślisz o pracy developera SAP?  Zatem nasza propozycja jest dla Ciebie!

Nasza firma specjalizuje się rozwoju funkcjonalnym systemów klasy ERP produkowanych przez koncern SAP SE, światowego lidera rynku oprogramowania dla dużych przedsiębiorstw. W codziennej pracy zajmujemy się modyfikacjami standardowych funkcjonalności systemów SAP ECC i S/4HANA korzystając z takich technologii i języków programowania jak: ABAP czy FIORI/UI5. Obecnie poszukujemy studentów 4-5 roku i absolwentów, zainteresowanych zdobyciem pierwszych doświadczeń właśnie w obszarze języka programowania ABAP.

Czego wymagamy:

  • Znajomości przynajmniej podstaw jednego z języków programowania i platform programistycznych (C#, .NET, Python, Java, Javascript lub innych).
  • Minimum dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej swobodne czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej.
  • Gotowości do pracy w wymiarze 2-3 dni w tygodniu (lub więcej)
  • Znajomość podstaw ABAPa lub Fiori będzie dużym atutem, a pierwsze doświadczenia zawodowe związane z programowaniem w środowisku SAP sprawią, że ów duży atut stanie się jeszcze większy.

W zamian oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość zdobycia bardzo cennych doświadczeń zawodowych
  • Szanse na rozpoczęcie kariery w jednym z najbardziej perspektywicznych i prestiżowych segmentów rynku IT
  • Najlepsi praktykanci mogą liczyć na zatrudnienie w naszej firmie.

W aplikacji napiszcie, dlaczego to właśnie Was powinniśmy wybrać.

Komplet dokumentów (CV, list motywacyjny, itp.) przesyłacie na adres: praca.pl(at)btech.pl 

Dodatkowo prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BTech Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Powrót do listy