Konsultanci funkcjonalni SAP - obszary: MM/WM/EWM

23
07/2021
Miejsce pracy: 
Wrocław, zdalnie

Obecnie rozbudowujemy  nasz dział konsultingu. Jeśli masz doświadczenie projektowe jako konsultantka/konsultant systemu SAP ECC lub S/4HANA w podanych modułach, brałaś/brałeś udział w pełnym projekcie wdrożenia systemu SAP, rozszerzania go lub roll-out’u w obszarach MM, WM, EWM, to zapraszamy do współpracy!

Co oferujemy?

  • Ciekawe projekty,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • brak korporacyjnych procedur,
  • elastyczne miejsce i czas pracy,
  • znakomitą atmosferę w zespole konsultantów i programistów. 

Jeśli jesteś gotowa/gotowy na zmianę w swoim życiu zawodowym i nie boisz się wyzwań, to zapraszamy do kontaktu. Prześlij nam swój życiorys zawodowy na adres: rekrutacja.k.001@btech.pl 

UWAGA: Swobodna komunikacja w języku angielskim jest WYMAGANA

 

Tylko nie zapomnij o klauzuli: 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez BTech Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Odpowiemy na każde zgłoszenie. Szanujemy Twój czas.

Informujemy, że Administratorem danych jest BTech Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (54-203), ul. ul. Legnicka 57D lok. B/A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Powrót do listy