C#, .NET Developer

17
08/2021
Miejsce pracy: 
Wrocław, zdalnie

Nasz dział produkcji oprogramowania  ciągle się rozwija i obecnie poszukujemy specjalistów znających: C#, .NET, dysponujących minimum  3 letnim doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań backend-owych. Dodatkowo, poszukujemy też Full-Stack Developer-ów o podobnym doświadczeniu.

Idealni kandydaci powinni też mieć doświadczenie w pracy zespołowej z wykorzystaniem z jednej lub różnych metodyk prowadzenia projektów. Wskazana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

 

Co będziecie robić?

Tworzenie logiki biznesowej i prace programistyczne nad zaawansowanymi aplikacjami dla międzynarodowych klientów, modyfikowanie i rozbudowa  w technologii MS C#,  .NET już istniejącego oprogramowania.

 

Co oferujemy?

  • Ciekawe projekty,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne miejsce i czas pracy,
  • znakomitą atmosferę w zespole konsultantów i programistów.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji wraz oczekiwaniami finansowymi na adres: rekrutacja.f.001@btech.pl 

UWAGA: Prosimy o dołączenie naztępującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez BTech Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest BTech Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (54-203), ul. ul. Legnicka 57D lok. B/A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Powrót do listy