Zapraszamy na trzecią edycję Akademii Programowania!

08
11/2018

Zapraszamy na trzecią edycję Akademii Programowania!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademii Programowania BTECH. Na początku grudnia br. organizujemy  2-dniowe warsztaty dla studentów IV-go lub V-go roku, zainteresowanych rozwojem systemów ERP firmy SAP SE.

Akademia odbędzie się w dniach 1-2 grudnia br. i jest przeznaczona dla studentów V roku studiów, zainteresowanych pracą z systemami wspomagającymi zarządzanie i dysponujących znajomością dowolnego języka programowania. 

Tak jak to miało miejsce w poprzednich edycjach, zajęcia będą miały formę dwudniowych warsztatów, podczas których uczestnicy poznają podstawy: programowania w języku SAP ABAP.

Teoria to oczywiście nie wszystko, tak więc w programie pojawią się też zajęcia praktyczne. Drugiego dnia warsztatów, nasi goście będą mogli samodzielnie rozwiązać zadania programistyczne, wykorzystując wiedzę zdobytą poprzedniego dnia.

Celem Akademii jest umożliwienie najzdolniejszym studentom kontaktu z technologiami tworzenia i rozwoju systemów klasy ERP produkowanych przez światowego lidera rynku tego typu rozwiązań: firmę SAP SE. Co więcej, osoby, które najlepiej sobie poradzą z częścią praktyczną będą miały szansę na dłuższą współpracę z naszą fundacją. Wprawdzie liczba miejsc jest ograniczona, jednak wiosną planujemy kolejne edycje tego wydarzenia.

Zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu. 

Zobacz inne aktualności