Wdrażasz oprogramowanie własne w firmach z S/4HANA i SAP ECC?

20
04/2023

Wdrażasz oprogramowanie własne w firmach z S/4HANA i SAP ECC?

BTech od wielu lat współpracuje z użytkownikami systemów ERP produkowanych przez koncern SAP SE oraz z integratorami wdrażającymi to oprogramowanie. Mamy też ogromne doświadczenie w integracji systemów SAP z oprogramowaniem trzecim i… oferujemy współpracę dostawcom oprogramowania innego niż SAP.

W dzisiejszych czasach różnorodność środowiska IT dużych przedsiębiorstw jest faktem. Systemy ERP, CRM, aplikacje Kadrowo-płacowe, narzędzia do zarządzania infrastrukturą IT i wiele innych systemów pochodzą do różnych dostawców i… potrafią bez problemów współpracować ze sobą, wymieniając się danymi. Identyczna sytuacja panuje w przedsiębiorstwach korzystających z systemów klasy ERP: S/4HANA  i jego wcześniejszych generacji. 

Jeżeli więc reprezentujesz firmę IT, która pracuje dla przedsiębiorstw pracujących na systemach od SAP SE i szukasz partnera, który pomoże Ci zintegrować Twoje oprogramowanie z działającym u Twojego klienta systemem SAP ECC lub S/4HANA, to wiemy jak te systemy do integracji przygotować!

Nasi specjaliści są w stanie zintegrować W zasadzie dowolną generację systemu SAP ERP z oprogramowaniem napisanym w dowolnej technologii i o dowolnym przeznaczeniu. Nie ma większego znaczenia, czy będą to systemy klasy: business intelligence, e-commerce, MES, systemy billingowe, aplikacje do zarządzania magazynem czy flotami pojazdów lub systemy kadrowo-płacowe. Wśród wielu projektów, które do tej zrealizowaliśmy są takie, w których integrowaliśmy systemy SAP i oprogramowanie dostarczane przez światowych gigantów, takich jak: Microsoft, Oracle, Salesforce, jak i systemy lokalnych producentów: Comarch, Asseco, Login Trade, Quantum Software i wielu, wielu innych.

Dzięki takim doświadczeniom wiemy, że dostawcy tego oprogramowania, bardzo cenią sobie partnera, który może wesprzeć ich podczas projektów realizowanych dla klientów korzystających z rozwiązań SAP. Współpraca z nami oznacza bowiem nie tylko szybszą integrację, ale także profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie projektu. Dzięki temu Twoja firma może skupić się na swojej podstawowej działalności, a my zajmiemy się pozostałymi kwestiami dotyczącymi środowiska SAP.

Dla kogo jest ta oferta?

Twoja firma dostarcza systemy klasy BI, SAM, WMS, HR albo e-commerce? Masz rozwiązania klasy CRM? A może tworzysz oprogramowanie na indywidualne zamówienie i wśród Twoich klientów są firmy używające systemów ERP: SAP ECC lub S/4HANA? Porozmawiajmy o współpracy! Razem stworzymy unikalne i skuteczne rozwiązanie dla Twoich klientów. Dzięki temu Twoi klienci zyskają rozwiązanie oparte na najnowocześniejszych technologiach, które będzie idealnie współpracować z ich systemem ERP. Wszystko to bez utraty czasu na poznawanie środowiska SAP przez Twoich specjalistów i samodzielną integrację Waszego oprogramowania z systemami SAP ECC lub S/4HANA.

Jakie usługi oferujemy:

  • Doradztwo i wykonanie integracji procesów wymiany danych pomiędzy systemami SAP ECC i S/4HANA a oprogramowaniem zewnętrznym
  • Optymalizacja istniejących integracji
  • Wstawienie szyny danych w obecne procesy
  • Wszelkie prace integracyjne po stronie środowiska SAP mające na celu wysyłkę danych do oprogramowania trzeciego lub odbiór tych danych w systemach SAP.

W naszych rozwiązaniach wykorzystujemy najpopularniejsze i sprawdzone technologie oraz protokoły komunikacji: RFP, REST, SOAP, iDoc, BAPi, OData i innych. Pracujemy też na szynach integracyjnych SAP PI i SAP PO.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz: 71/7345000 biuro@btech.pl

 

Zobacz inne aktualności