KBJ przejmuje udziały w BTech

04
08/2023

KBJ przejmuje udziały w BTech

3-go sierpnia br. została podpisana umowa nabycia 68% udziałów w BTech Sp. z o.o. przez firmę KBJ S.A.  – jednego z największych w Polsce integratorów systemów IT. Dzięki tej transakcji KBJ S.A posiada obecnie 100% udziałów w spółce BTech.
 

Nabycie pozostałych udziałów BTech jest efektem naszej długoterminowej i owocnej współpracy. Doprowadzi do pełnej integracji obu podmiotów, a docelowo do połączenia spółek i wchłonięcia BTech przez KBJ – deklaruje Prezes KBJ Artur Jedynak. Dzięki akwizycji zespół KBJ powiększy się o kilkudziesięciu specjalistów pracujących do tej pory w BTech, kontynuowana będzie współpraca polegająca na wzajemnym dostępie do bazy klientów i know-how.

Co to oznacza dla dotychczasowych klientów BTech?

Rozpoczęty właśnie proces unifikacji zespołów i procedur potrwa do końca roku i nie będzie w żaden sposób wpływał na przebieg realizowanych przez BTech projektów. Przeciwnie, dzięki ogromnemu doświadczeniu zespołu KBJ, nasi klienci już teraz otrzymują dostęp do znacznie szerszego niż dotychczas portfolio usług związanych z oprogramowaniem SAP: od podstawowych prac wdrożeniowych i programistycznych w systemach ERP przez migrację do środowiska S/4HANA aż po zaawansowane platformy analityczne i rozwiązania chmurowe. Naszym zdaniem połączenie z KBJ, to doskonałe źródło synergii i wielu korzyści dla obecnych i przyszłych klientów. – mówi Wojciech Bogdański, Prezes Zarządu BTech Sp. z o.o. 

Profil KBJ:

 

KBJ S.A. jest jedynym polskim partnerem SAP Polska i SAP SE notowanym na GPW i jedną z największych firm wdrożeniowych na rynku. Oferuje usługi w pełnym zakresie produktowym SAP – od klasycznego ERP i S/4 HANA poprzez rozwiązania analityczne Business Intelligence, po budowę dedykowanych rozwiązań dla biznesu. Świadczy usługi wdrożeniowe, utrzymanie i rozwój, usługi doradcze, audytorskie i szkoleniowe. Współpracuje głównie z dużymi przedsiębiorstwami i korporacjami zarówno na rynku polskim jak i za granicą. Więcej:

Zobacz inne aktualności