Integracja systemów w ZPC Otmuchów S.A.

07
12/2021

Integracja systemów w ZPC Otmuchów S.A.

Zakończyliśmy projekt dla Zakładów Przemysłu Cukierniczego Otmuchów S.A. Nasz zespół odpowiadał za integrację systemu klasy ERP: SAP Business One z oprogramowaniem Salesforce CRM tak, aby zapewnić wymianę danych dotyczących sprzedaży i rozliczeń w klientami i kontrahentami.

ZPC Otmuchów - Kim jest nasz klient?

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Otmuchów S.A. – Notowana na GPW spółka dominująca Grupy Otmuchów. Od ponad 50 lat wiodący, polski producent słodyczy, słonych przekąsek i płatków śniadaniowych. Firma jest także liderem wśród producentów dla marek własnych sieci i dyskontów. ZPC od lat sukcesywnie inwestuje w swój rozwój, w tym w nowe linie tehnologiczne oraz zaawansowane oprogramowanie IT. 

Dostarczone przez nas rozwiązanie pozwala na aktualizację w systemie CRM w czasie rzeczywistym danych dotyczących kontrahentów, klientów, zamówień, faktur i cenników, pobieranych z SAP Business One.  Wymiana danych odbywa się za pośrednictwem oprogramowania SAP PO i wykorzystuje takie technologie jak: JDBC, REST, OAuth 2.0 i XML, Json. 

 

Kategoria: 

Zobacz inne aktualności