Fintiera Payment Cockpit usprawni regulowanie zobowiązań

28
10/2019

Fintiera Payment Cockpit usprawni regulowanie zobowiązań

Na rynku jest już dostępne oprogramowanie usprawniające zarządzanie płatnościami własnymi, dedykowane dla użytkowników systemów ERP koncernu SAP SE. 

Narzędzie nosi nazwę Fintiera Payment Cockpit i zbiera w jednym miejscu wszystkie propozycje płatności, jakie są tworzone w systemie SAP w celu regulowania należności zakupowych.
 
W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań do obsługi płatności, jakie zastosowano w SAP ERP, Fintiera pozwala usprawnić proces regulowania zobowiązań w tych firmach, które korzystają z rachunków bieżących w różnych bankach i oczekują elastyczności w zakresie wyboru obciążanego rachunku, generują duży wolumen przelewów, bądź realizują płatności w zdecentralizowany sposób i wymagający przez to skutecznej kontroli.
 
Dystrybucją i wdrożeniami Kokpitu Płatniczego, oprócz BTech Sp. z o.o. zajmie się także Cogitare Sp. z o.o. Sp. K. W ofercie obu firm są także inne rozwiązania IT dla systemów SAP, wspierające zarządzanie płatnościami i księgowością bankową oraz ułatwiające raportowanie płynności czy komunikację z administracją skarbową i instytucjami finansowymi. Więcej informacji: www.fintiera.pl

Zobacz inne aktualności