BTech na Ścieżkach kariery SAP!

30
11/2016

BTech na Ścieżkach kariery SAP!

Koło Naukowe SAPer

Zdajemy sobie sprawę, że często młodym ludziom nie jest łatwo ułożyć sobie spójną ścieżkę kariery zawodowej. Znamy rynek IT i wiemy z jakimi problemami borykają się osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę w świecie technologii SAP. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Świetną okazją do podzielenia się naszymi spostrzeżeniami były Ścieżki kariery SAP, cykliczne wydarzenie organizowane przez członków koła naukowego SAPer mieszącego się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W tym roku nasza firma została partnerem strategicznym tego wydarzenia chcąc wspierać jego rozwój. Spotkanie odbyło się 30.11.2016 we Wrocławiu, jego celem było pokazanie studentom w jaki sposób mogą rozpocząć swoją karier zawodową w obszarze technologii SAP. Nasz reprezentant razem z przedstawicielami innych firmy zajmujących się technologami SAP podzielił się szeregiem rad i dobrych praktyk, które z całą pewnością pomogą studentom w planowaniu swojej ścieżki kariery.

Całe wydarzenie miało formę otwartych prelekcji podczas których uczestnicy mogli swobodnie zadawać pytania i wdawać się w dyskusję z prelegentami. Nasz zespół cieszy się, że mógł przyczynić się do kształtowaniu przyszłej kariery uczestników. Im mocniejsze fundamenty jesteśmy  w stanie zbudować tym stabilniejsza staję się nasza zawodowa przyszłość.

(Źródło grafiki: http://www.knsaper.pl/