BTech na SAP Inside Track Wrocław 2016!

22
05/2016

BTech na SAP Inside Track Wrocław 2016!

Wiele lat doświadczenia na rynku IT nauczyło nas jak ważny jest ciągły rozwój
i poszerzanie własnych kompetencji. Nie chcemy pozostać bierni na nowości pojawiające się w branży. Ciągle poszukujemy inspiracji oraz innowacji, dlatego nasz zespół bierze aktywny udział w wydarzeniach związanych z technologiami SAP. Jednym z nich jest SAP Inside Track, czyli cykliczne spotkanie branżowe mające na celu przybliżenie zainteresowanym nowych technologii i trendów związanych ze światem SAP.

SAP Inside Track 2016 odbył się w sobotę, 21 maja 2016 roku na pierwszym piętrze biurowca Sky Tower we Wrocławiu. Oczywiście nas też nie mogło tam zabraknąć. Całe wydarzenie składało się z 14 interesujących prezentacji podzielonych na 4 bloki tematyczne. Wśród nich znalazły się:

  • Community block – nowości związane z globalną społecznością użytkowników i deweloperów SAP,
  • Coding block – ciekawostki związane z programowaniem,
  • New applications block – nowinki technologiczne ze świata SAP,
  • IoT Block – nowości i ciekawostki związane z tematyką Internet of Things (IoT).

Wydarzenie było prowadzone w całości w języku angielskim. Wśród osób prezentujących oprócz Polaków znaleźli się obcokrajowcy m.in. Niemcy oraz Amerykanie. Swoje prelekcje przedstawili zarówno pracownicy SAP jak i przedstawiciele innych firm.

Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in: SAP HANA Cloud Platform (HCP), ABAP, SAP BusinessObjects Cloud, Hybris oraz wiele innych. Udział w SIT 2016 pozwolił nam nabyć potrzebną wiedzę zarówno z zakresu nowych jaki i już istniejących rozwiązań SAP a także technologii pokrewnych. Przyczyniło się to do zwiększenia poziom kompetencji całego naszego zespołu. Naszym zdaniem ciągły rozwój to podstawa sukcesu w każdej branży

(Źródło grafiki: http://go.sap.com)