BTech na SAP Inside Track Wrocław 2015!

12
09/2015

BTech na SAP Inside Track Wrocław 2015!

Przez wieki społeczeństwo dążyło do ciągłego rozwoju w różnych dziedzinach życia. Mówi się o ewolucji człowieka, ekspansji danego państwa, procesie przemian gospodarczych, społecznych itp. Nie ulega jednak wątpliwości, że w dobie XXI wieku na przodzie tej klasyfikacji stoi rozwój technologiczny a co za tym idzie, także rozwój pracowników w branży IT. Nasz zespół nie pozostaje w tyle i na bieżąco uzupełnia swoją wiedzę oraz kompetencje. Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele zmienia się m.in. w obszarze technologii SAP. Świat nie stoi w miejscu, stale gna do przodu dlatego też bierzemy udział w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych. Jednym z nich jest SAP Inside Track.

SAP Inside Track 2015 odbył się w sobotę, 12 września 2015 roku na pierwszym piętrze biurowca Sky Tower we Wrocławiu. Wydarzenie to miało na celu przybliżenie
i popularyzację nowych technologii oraz trendów związanych z tematyką SAP. Składało się ono z 11 zróżnicowanych prezentacji prowadzonych w całości w języku angielskim. Wśród prezentujących oprócz Polaków znaleźli się obcokrajowcy m.in. Włosi oraz Niemcy. Swoje prelekcje wygaszali zarówno pracownicy SAP jak i przedstawiciele innych firm.

Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in: S4/HANA, SAP PRO, SAP Vora, Hybris i wiele innych. Udział w SIT 2015 pozwolił nam na zaznajomienie się z najnowszymi trendami panującymi w świecie SAP. Dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej wykonywać swoją codzienną pracę. Wiedza, którą zdobyliśmy ma bezpośredni wpływ na projekty realizowane przez naszą firmę, a także na kierunek którym ona podąża.

(Źródło grafiki: http://go.sap.com)