BTech dołącza do grona partnerów Neptune Software

15
12/2020

BTech dołącza do grona partnerów Neptune Software

Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem koncernu Neptune Software, norweskiego producenta oprogramowania usprawniającego tworzenie aplikacji w środowisku SAP.

Poza Norwegią Neptune Software posiada odziały w: USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Chinach, baza klientów to ponad 550 firm i 2,5 miliona użytkowników końcowych.
Sztandarowym rozwiązaniem Neptune Software jest DX Platform – platforma programistyczna klasy: Rapid/Low-Code Programming do projektowania, budowania, wdrażania i utrzymywania aplikacji Fiori w ułamku czasu potrzebnego na te zadania w dotychczasowym trybie ich tworzenia.

Neptune DX Platform pozwala na tworzenie dowolnych aplikacji stacjonarnych i mobilnych, pracujących w trybach: online i offline, na dowolnym urządzeniu i z dowolnym systemem operacyjnym. Dzięki platformie DX użytkownicy SAP ERP i S/4HANA mogą otrzymywać narzędzia pracy, które pozwalają na bardziej intuicyjną obsługę niż oferuje to klasyczny interfejs SAP czy nawet „kafelki’' SAP Fiori. Jednak jedną z najważniejszych zalet platformy DX jest ogromna redukcja czasu potrzebnego na budowanie aplikacji biznesowych czy ich późniejsze integrowanie z SAP lub dowolnym innym narzędziem. W porównaniu do klasycznych metod, redukcje czasu potrzebnego na wytworzenie aplikacji na platformie DX dochodzą do 60-90%. Dzięki temu zespół projektowy odpowiedzialny za wdrożenie czy rozwój systemu ERP może więcej czasu poświęcić na doskonalenie procesów biznesowych.

 
Zamów prezentację możliwości oprogramowania Neptune w środowisku SAP!

 

 

Zobacz inne aktualności