Co nowego?

Świeża dawka informacji dotyczących pracy naszego zespołu oraz projektów.

30
03/2020

Jednolity Plik Kontrolny w SAP ERP

W tym roku pojawiają się nowe wymogi odnośnie raportowania w ramach Jednolitego Pliku Kontrolnego. BTech oferuje Państwu swoją pomoc w zakresie przystosowania do tych wymagań systemu SAP ERP i S/4Hana.  Co obejmuje zakres prac?

Kategoria: Konsulting SAP
25
03/2020

Pakiet antykryzysowy od BTech

Jak przetrwać kryzys w firmie? Pomóc może reorganizacja części procesów biznesowych, ale tylko wówczas gdy mamy zapewniony natychmiastowy dostęp do wartościowych danych o sytuacji firmy. Jak to zrobić? 

Kategoria: Konsulting SAP
23
10/2019

Usługi doradcze dla firmy z listy "Fortune 100"

Tym razem klientem jest międzynarodowy producent rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, systemów sterowania i pomiarów.

Kategoria: Konsulting SAP
13
09/2019

Biała lista podatników VAT. Zintegruj z nią swojego SAPa!

Od września działa tzw. Biała Lista Podatników VAT. BTech oferuje rozwiązania pozwalające na sprawdzanie rachunków aktywnych płatników podatku VAT z poziomu systemów ERP firmy SAP.

Kategoria: Konsulting SAP
04
03/2019

Sprawozdania finansowe w standardzie XML

Znowelizowana Ustawa o Rachunkowości wprowadziła nowy obowiązek dla części przedsiębiorców. Począwszy od 1.10.2018 pojawia się konieczność tworzenia i składania sprawozdań finansowych w formie elektronicznej w standardzie XML.

Kategoria: Konsulting SAP
02
03/2019

Szkolenia dla użytkowników systemów SAP

Chcesz poznać podstawy użytkowania systemów ERP firmy SAP? a może chcesz rozwiąć umiejętności pracy z tymi rozwiązaniami lub nauczyć się programowania w języku ABAP czy tworzyć aplikacje Fiori? Jeśli tak, to sprawdź naszą ofertę szkoleniową dla początkujących i zaawansowanych!

Kategoria: Konsulting SAP
23
11/2018

Dostosowanie systemów SAP do wymogów RODO.

Wdrożenie nowego systemu ERP to także konieczność dostosowania go do wymogów przepisów o ochronie danych osobowych. Jak to zrobić w przypadku rozwiązań SAP?

Kategoria: Konsulting SAP