Co nowego?

Świeża dawka informacji dotyczących pracy naszego zespołu oraz projektów.

25
05/2023

Sprzedaż bezpośrednio z zapasów konsygnacyjnych dostawcy

Jak zrealizować w systemie SAP sprzedaż towarów bezpośrednio z zapasu konsygnacyjnego dostawcy? Zapraszamy do lektury naszego poradnika dostępnego w portalu SAP Community!

Kategoria: Konsulting SAP
20
02/2023

Integracja SAP z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF)

W połowie roku 2024 wejdzie w życie obowiązek wystawiania i wymiany faktur za pośrednictwem Krajowego Systemu e-Faktur. Jak łatwo przewidzieć, rodzi to konieczność dostosowania posiadanego oprogramowania SAP do standardów narzuconych przez Ministerstwo Finansów.

Kategoria: Konsulting SAP
07
02/2023

Elastyczne zarządzanie partiami w SAP

Jak rozszerzyć standardowe funkcjonalności SAP w obszarze ustalania partii? Zapraszamy do lektury artykułu jednego z naszych konsultantów.

Kategoria: Konsulting SAP
24
11/2022

"Biała Lista" podatników VAT w SAP. Nowy pakiet usług.

Wprowadzamy modyfikację naszej oferty dotyczącej "Białej Listy". Od teraz weryfikacja czynnych podatników VAT nie ma ograniczeń ilościowych!

Kategoria: Konsulting SAP
21
06/2021

Zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie a systemy ERP koncernu SAP

Jaką rolę w zarządzaniu przedsiębiorstwem, a szczególnie jego finansami odgrywają systemy IT? Jakie obszary zarządcze obejmują kolejne generacje systemów ERP koncernu SAP. Sprawdź w naszym poradniku.

Kategoria: Konsulting SAP
30
03/2020

Jednolity Plik Kontrolny w SAP ERP

W tym roku pojawiają się nowe wymogi odnośnie raportowania w ramach Jednolitego Pliku Kontrolnego. BTech oferuje Państwu swoją pomoc w zakresie przystosowania do tych wymagań systemu SAP ERP i S/4Hana.  Co obejmuje zakres prac?

Kategoria: Konsulting SAP
23
10/2019

Usługi doradcze dla firmy z listy "Fortune 100"

Tym razem klientem jest międzynarodowy producent rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, systemów sterowania i pomiarów.

Kategoria: Konsulting SAP
13
09/2019

Biała lista podatników VAT. Zintegruj z nią swojego SAPa!

Od września działa tzw. Biała Lista Podatników VAT. BTech oferuje rozwiązania pozwalające na sprawdzanie rachunków aktywnych płatników podatku VAT z poziomu systemów ERP firmy SAP.

Kategoria: Konsulting SAP
04
03/2019

Sprawozdania finansowe w standardzie XML

Znowelizowana Ustawa o Rachunkowości wprowadziła nowy obowiązek dla części przedsiębiorców. Począwszy od 1.10.2018 pojawia się konieczność tworzenia i składania sprawozdań finansowych w formie elektronicznej w standardzie XML.

Kategoria: Konsulting SAP
02
03/2019

Szkolenia dla użytkowników systemów SAP

Chcesz poznać podstawy użytkowania systemów ERP firmy SAP? a może chcesz rozwiąć umiejętności pracy z tymi rozwiązaniami lub nauczyć się programowania w języku ABAP czy tworzyć aplikacje Fiori? Jeśli tak, to sprawdź naszą ofertę szkoleniową dla początkujących i zaawansowanych!

Kategoria: Konsulting SAP
23
11/2018

Dostosowanie systemów SAP do wymogów RODO.

Wdrożenie nowego systemu ERP to także konieczność dostosowania go do wymogów przepisów o ochronie danych osobowych. Jak to zrobić w przypadku rozwiązań SAP?

Kategoria: Konsulting SAP
12
07/2018

Kolejny projekt BTech: Split Payment

Głównym celem wprowadzenia przez ustawodawcę mechanizmu Split Payment do rozliczeń między kontrahentami jest ograniczenie wyłudzeń podatkowych. Jednym ze skutków tych zmian będzie także konieczność modyfikacji systemów informatycznych stosowanych w firmach.

Kategoria: Konsulting SAP