Co nowego?

Świeża dawka informacji dotyczących pracy naszego zespołu oraz projektów.

10
07/2023

Integracja SAP z zewnętrznymi platformami zakupowymi

Niedawno zakończyliśmy prace nad rozwiązaniem umożliwiającym współpracę systemów SAP ECC lub S/4Hana z platformą zakupową LOGINTRADE. Operatorem platformy jest notowana na rynku NewConnect firma Logintrade S.A. Dzięki dostarczonym przez BTech rozwiązaniom Klienci Logintrade S.A., którzy korzystają z systemów ERP SAP (ECC lub S/4Hana), będą mogli w znacznym stopniu zautomatyzować zarządzanie zakupami.

20
04/2023

Wdrażasz oprogramowanie własne w firmach z S/4HANA i SAP ECC?

BTech od wielu lat współpracuje z użytkownikami systemów ERP produkowanych przez koncern SAP SE oraz z integratorami wdrażającymi to oprogramowanie. Mamy też ogromne doświadczenie w integracji systemów SAP z oprogramowaniem trzecim i… oferujemy współpracę dostawcom oprogramowania innego niż SAP.

06
02/2023

Integracja systemów i rozwój funkcjonalny SAP w Ingram Micro Services.

Firma Ingram Micro Services Sp. z o.o. jest kolejnym klientem BTech. Nasi specjaliści odpowiadają za integrację działającego w Ingram Micro systemu SAP ECC z systemem S/4HANA, należącym do jednego z największych producentów sprzętu IT.

10
01/2023

Integracja systemów w SPAR Polska

Polski oddział sieci SPAR dołącza do grona naszych klientów. Naszym zadaniem jest integracja systemu S/4HANA z oprogramowaniem partnerów handlowych SPAR Sp. z o.o.

09
09/2019

Jak usprawnić płatności własne w SAP?

W naszej ofercie jest już dostępny specjalny kokpit płatniczy usprawniający zarządzanie płatnościami własnymi w systemie SAP.