Co nowego?

Świeża dawka informacji dotyczących pracy naszego zespołu oraz projektów.

22
09/2023

Połączenie z KBJ S.A.

Plan połączenia spółek kapitałowych: KBJ S.A. z siedzibą w Warszawie oraz BTech Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu

Kategoria: Biznes i gospodarka
04
08/2023

KBJ przejmuje udziały w BTech

3-go sierpnia br. została podpisana umowa nabycia 68% udziałów w BTech Sp. z o.o. przez firmę KBJ S.A.  – jednego z największych w Polsce integratorów systemów IT. Dzięki tej transakcji KBJ S.A posiada obecnie 100% udziałów w spółce BTech.
 

Kategoria: Biznes i gospodarka
24
05/2021

Krajowy System e-Faktur - nowy obowiązek od 2024

Zaproponowany przez administrację skarbową model e-fakturowania za pomocą platformy KSeF w Polsce jest zmianą rewolucyjną. Ma ona na celu wyeliminowanie z obrotu gospodarczego faktur innych niż zaproponowane i ustrukturyzowane według określonego szablonu. Wprowadza przełom w zakresie formalnym i funkcjonalnym fakturowania obrotu gospodarczego w naszym kraju. Na czym polegają owe zmiany i dlaczego można je nazwać tak rewolucyjnymi?

Kategoria: Biznes i gospodarka
28
10/2019

Fintiera Payment Cockpit usprawni regulowanie zobowiązań

Na rynku jest już dostępne oprogramowanie usprawniające zarządzanie płatnościami własnymi, dedykowane dla użytkowników systemów ERP koncernu SAP SE. 

Kategoria: Biznes i gospodarka
08
11/2018

Zapraszamy na trzecią edycję Akademii Programowania!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademii Programowania BTECH. Na początku grudnia br. organizujemy  2-dniowe warsztaty dla studentów IV-go lub V-go roku, zainteresowanych rozwojem systemów ERP firmy SAP SE.

Kategoria: Biznes i gospodarka