Co nowego?

Świeża dawka informacji dotyczących pracy naszego zespołu oraz projektów.

07
12/2021

Integracja systemów w ZPC Otmuchów S.A.

Zakończyliśmy projekt dla Zakładów Przemysłu Cukierniczego Otmuchów S.A. Nasz zespół odpowiadał za integrację systemu klasy ERP: SAP Business One z oprogramowaniem Salesforce CRM tak, aby zapewnić wymianę danych dotyczących sprzedaży i rozliczeń w klientami i kontrahentami.

Kategoria: SAP PI/PO
18
11/2021

Akademia Programowania BTech - kolejna edycja

Od 15 do 16 stycznia 2022 w naszym biurze odbędą się kolejna edycja warsztatów z programowania w języku ABAP pt. ”Akademia Programowania BTech”. Zgłoszenia przyjmujemy Tylko do 20 grudnia 2021!

Kategoria: ABAP
13
07/2021

Aplikacje Fiori w zarządzaniu sprzedażą

Pracownicy działów handlowych, to jedna z tych grup użytkowników systemów SAP ECC i S/4HANA, dla których szybkość, zdalny dostęp oraz intuicyjność obsługi systemu mają kluczowe znaczenie w codziennej pracy.

Kategoria: Fiori
21
06/2021

Zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie a systemy ERP koncernu SAP

Jaką rolę w zarządzaniu przedsiębiorstwem, a szczególnie jego finansami odgrywają systemy IT? Jakie obszary zarządcze obejmują kolejne generacje systemów ERP koncernu SAP. Sprawdź w naszym poradniku.

Kategoria: Konsulting SAP
24
05/2021

Krajowy System e-Faktur - nowy obowiązek od 2023

Zaproponowany przez administrację skarbową model e-fakturowania za pomocą platformy KSeF w Polsce jest zmianą rewolucyjną. Ma ona na celu wyeliminowanie z obrotu gospodarczego faktur innych niż zaproponowane i ustrukturyzowane według określonego szablonu. Wprowadza przełom w zakresie formalnym i funkcjonalnym fakturowania obrotu gospodarczego w naszym kraju. Na czym polegają owe zmiany i dlaczego można je nazwać tak rewolucyjnymi?

Kategoria: biznes i gospodarka
29
04/2021

Obsługa zwrotów reklamacyjnych w SAP ECC i S/4HANA

Zwroty reklamacyjne, to nieodłączny element rzeczywistości w każdej firmie produkcyjnej czy handlowej. Dość kłopotliwy i trudny w analizie rentowności poszczególnych pozycji oferty handlowej firmy.

 

Kategoria: Wdrożenia
14
04/2021

Jak usprawnić projektowanie aplikacji SAP Fiori

Projektowanie aplikacji biznesowych FIORI bywa złożonym, czasochłonnym i w efekcie kosztownym procesem, który… wcale taki nie musi być. Istnieje bowiem rozwiązanie pozwalające na przygotowanie i testy prototypów aplikacji zanim jeszcze zlecimy produkcję ich w pełni funkcjonalnych wersji, które trafią później do firmowego „środowiska SAP”.

Kategoria: Fiori
11
01/2021

Sztuczna Inteligencja, Uczenie Maszynowe w WSB we Wrocławiu.

BTech realizuje kolejny projekt dla Wyższej Bankowej we Wrocławiu. Tym razem przedmiotem pracy naszych konsultantów i programistów jest opracowanie i wdrożenie platformy webowej typu Artificial Intelligence do nauki uczenia maszynowego, uczenia głębokiego z wykorzystaniem sieci neuronowych. 

Kategoria: Machine Learning
05
01/2021

współpraca z Impress Decor Polska

Firma Impress Decor Polska dołącza do grona klientów BTech.

Kategoria: Wdrożenia
15
12/2020

BTech dołącza do grona partnerów Neptune Software

Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem koncernu Neptune Software, norweskiego producenta oprogramowania usprawniającego tworzenie aplikacji w środowisku SAP.

30
03/2020

Jednolity Plik Kontrolny w SAP ERP

W tym roku pojawiają się nowe wymogi odnośnie raportowania w ramach Jednolitego Pliku Kontrolnego. BTech oferuje Państwu swoją pomoc w zakresie przystosowania do tych wymagań systemu SAP ERP i S/4Hana.  Co obejmuje zakres prac?

Kategoria: Konsulting SAP
27
12/2019

BTech dla WSB we Wrocławiu

Nowa aplikacja dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu usprawniająca tworzenie materiałów w SAP.

Kategoria: Wdrożenia
07
11/2019

Modyfikacje SAP ERP w ART Płakowice

Zakończyliśmy prace w firmie ART Płakowice, gdzie odpowiadaliśmy za modyfikacje systemu SAP ERP.

Kategoria: Wdrożenia
28
10/2019

Fintiera Payment Cockpit usprawni regulowanie zobowiązań

Na rynku jest już dostępne oprogramowanie usprawniające zarządzanie płatnościami własnymi, dedykowane dla użytkowników systemów ERP koncernu SAP SE. 

Kategoria: biznes i gospodarka
23
10/2019

Usługi doradcze dla firmy z listy "Fortune 100"

Tym razem klientem jest międzynarodowy producent rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, systemów sterowania i pomiarów.

Kategoria: Konsulting SAP
13
09/2019

Biała lista podatników VAT. Zintegruj z nią swojego SAPa!

Od września działa tzw. Biała Lista Podatników VAT. BTech oferuje rozwiązania pozwalające na sprawdzanie rachunków aktywnych płatników podatku VAT z poziomu systemów ERP firmy SAP.

Kategoria: Konsulting SAP
09
09/2019

Jak usprawnić płatności własne w SAP?

W naszej ofercie jest już dostępny specjalny kokpit płatniczy usprawniający zarządzanie płatnościami własnymi w systemie SAP.

19
04/2019

Podział spółki

Zgodne z artykułem 535 §3 Kodeksu Spółek Handlowych, Zarząd firmy BTech Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu informuje o podziale dotychczasowej spółki na dwa podmioty.

04
03/2019

Sprawozdania finansowe w standardzie XML

Znowelizowana Ustawa o Rachunkowości wprowadziła nowy obowiązek dla części przedsiębiorców. Począwszy od 1.10.2018 pojawia się konieczność tworzenia i składania sprawozdań finansowych w formie elektronicznej w standardzie XML.

Kategoria: Konsulting SAP
02
03/2019

Szkolenia dla użytkowników systemów SAP

Chcesz poznać podstawy użytkowania systemów ERP firmy SAP? a może chcesz rozwiąć umiejętności pracy z tymi rozwiązaniami lub nauczyć się programowania w języku ABAP czy tworzyć aplikacje Fiori? Jeśli tak, to sprawdź naszą ofertę szkoleniową dla początkujących i zaawansowanych!

Kategoria: Konsulting SAP
12
02/2019

Integracja systemów IT w grupie Otmuchów

Kolejny projekt w toku: nasi konsultanci odpowiadają za stworzenie mechanizmów wymiany danych pomiędzy oprogramowaniem ERP: „SAP Business One” a systemami do zarządzania magazynami Grupy Otmuchów SA.

Kategoria: SAP PI/PO
23
11/2018

Dostosowanie systemów SAP do wymogów RODO.

Wdrożenie nowego systemu ERP to także konieczność dostosowania go do wymogów przepisów o ochronie danych osobowych. Jak to zrobić w przypadku rozwiązań SAP?

Kategoria: Konsulting SAP
08
11/2018

Zapraszamy na trzecią edycję Akademii Programowania!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademii Programowania BTECH. Na początku grudnia br. organizujemy  2-dniowe warsztaty dla studentów IV-go lub V-go roku, zainteresowanych rozwojem systemów ERP firmy SAP SE.

Kategoria: biznes i gospodarka
19
09/2018

Podzielone płatności w praktyce

Portal: SAPusers.pl opublikował artykuł o mechanizmach podzielonych płatności (tzw. Split Payment) w systemie SAP. Autorem jest jeden z naszych specjalistów, a pełna treść publikacji jest tutaj:

 

14
08/2018

Split Payment w SAP. Nowy element oferty BTech.

1 lipca 2018 roku weszły w życie zmiany prawne dotyczące tzw. płatności podzielonych (ang. split payment). Dotyczą one innego niż dotychczas sposobu opłacania przelewem faktur zakupowych.

24
07/2018

Upgrade do S/4Hana

Zakończył się kolejny etap testów nowej wersji systemu ERP firmy SAP: S4/Hana w polskim oddziale jednego z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie.

12
07/2018

Kolejny projekt BTech: Split Payment

Głównym celem wprowadzenia przez ustawodawcę mechanizmu Split Payment do rozliczeń między kontrahentami jest ograniczenie wyłudzeń podatkowych. Jednym ze skutków tych zmian będzie także konieczność modyfikacji systemów informatycznych stosowanych w firmach.

Kategoria: Konsulting SAP