BTech w audycji Radia Wrocław!

11
12/2016

BTech w audycji Radia Wrocław!

Wierzymy, że podstawą sukcesu w dobie zglobalizowanego rynku IT jest budowanie wartościowych kontaktów biznesowych. Jako przedstawiciele segmentu MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa) uważamy, że przez partnerską współpracę z innymi przedstawicielami branży IT jesteśmy w stanie dodatkowo podnieść poziom świadczonych przez nas usług.

Dobrą okazją do zaprezentowania tej filozofii była wieczorna audycja z cyklu Nauka w Radiu Wrocław. Wziął w niej udział reprezentant naszego zespołu wraz z przedstawicielem dolnośląskiego klastra IT Corner, którego jesteśmy aktywnym członkiem. Tematem przewodnim audycji było znaczenie współpracy mniejszych podmiotów w branży IT oraz to w jaki sposób budowanie relacji biznesowych przekłada się na wartość dodaną zarówno dla samej firmy jak i klienta. Ponadto krótko zaprezentowaliśmy technologię z którą obecnie pracujemy a więc SAP Fiori czyli nowoczesny koncept tworzenia aplikacji webowych.

Zdajemy sobie sprawę, że często bez odpowiedniego wsparcia i zaplecza technicznego trudno jest realizować bardziej wymagające i nietypowe  wyzywania rzucane przez biznes. Nie boimy się zawierać trwałych biznesowych kontaktów ponieważ naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie naszym klientom usług oraz produktów najwyższej możliwej jakości.

Pełna audycja dostępna tutaj (część IT od 30-ej minuty): http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/61443/Nauka-w-Radiu-Wroclaw

(Źródło grafiki: http://www.radiowroclaw.pl)